Blog

Pazar Yeri Uygulamaları
Pazar Yeri Uygulamaları
Dijital bir çağda yaşıyor olmanın en ehemmiyetli ihtiyaçlarından biri yazılımlardır, belkide günümüzde bu yoğun bir biçimde web yazılımları olarakta düşünülebilir.

Kastamonu Profesyonel Web Tasarım
Kastamonu Profesyonel Web Tasarım
Profesyonel internet dizayn konusu ile ilgili dikkat edilmesi gereken konulardan birisi sadelik ve saydamlıktır. Bir internet sitesine bir ziyaretçi gözüyle bakınız. O siteye girdiğinizde orada gözünüzü yoran, tıklamanızı zorlaştıran, içeriği okumanızı zorlaştıran, siteyi ağırlaştıran reklamlar görüyorsanız o site bir ziyaretçinin gözünde zarar görecek,

Web Yazılım Nedir?
Web Yazılım Nedir?
Web programın ne olduğunu anlamak için ilk önce “programı” n ne olduğunu bilmek gerekir. Yazılım bir uygulamayla dilidir. Arka planda çalışır ve bir sorguyu döndüren prosedürlerin yapılabilmesine aracılık etmektedir.

Web Sitenizin Yenilenmesi
Web Sitenizin Yenilenmesi
Var olan internet sitenizi tekrar tasarlamak dilerseniz bu durumda internet sitesi yenileme opsiyonu ile tekrar internet sitenizi geliştirerek düzenleyebilirsiniz. Web siteniz güncel değilse bu durumda tekrar güncellemek için tasarlama yaparak daha gelişmiş bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Responsive Web Tasarım
Responsive Web Tasarım
Web dizaynı gelişen teknoloji ile beraber son derece önem kazanan bir şey haline gelmiştir. Bu nedenle de firmalar veya resmi kurumlar internet üzerinden milyonlara ulaşmaya çalışmaktadır. Bunu yapabilmek ve kişilerin dikkatini çekebilmek adına internet dizaynına oldukça önem vermeleri gereklidir. Web dizaynı anlamında ise çalışma yürüten çoğu firma bulunmaktadır.

Kastamonu E-Ticaret Firması
Kastamonu E-Ticaret Firması
Kaliteli Kastamonu E-Ticaret sistemleri kurulum web sitesi sayesinde firmanız için kusursuz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilmekte ve bu sayede ürünlerinizin online olarak internet dünyası üzerinden daha kolay ve daha hızlı bir şekilde satışa sunulmasını sağlayabilmektesiniz.

Kastamonu Web Tasarım
Kastamonu Web Tasarım
"Reklam Dükkanı, tablet, Mobil ve PC cihazlara uyumlu özgün yazılım projeleri tasarlar, geliştirir."


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Tescil

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Kalite Belgelendirme

iso 9001, iso 2200

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız