Hakkımızda

Çağdaş iletişim ortamlarının tümünde etkinlik gösterme çabasında olan Kastamonu Reklam, ekonomik, pratik ve aksaksız çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Tesadüflere
İnanmıyoruz!

Tesadüf mü? Tesadüf sadece aşkta olur. Web tasarım ajansı olmak yıllar süren özverili bir mücadelenin eseridir. 
Biz geliştirdiğimiz her projeyle ekibimizi de geliştirip tazeleniyoruz. Tabii ki genç bir ekip olmanın da katkısı yok değil. :)

Amacımız fiyaka satmak değil, sizin ürettiklerinizi satmak.

Ancak şurası aşikar ki; eğer suyla çalışan otomobil üretmiyorsanız kimse sizin ürettiklerinizi dört gözle beklemiyor. İşte biz de tam bu noktada devreye gireriz.

Zaman zembereğinden boşanmışçasına akarken, yavaş olan hiçbir şeye tahammülümüz yok. Eğer vakit kaybetmek sizin bünyenizde de sinir üretiyorsa, arayın konuşalım, gelin görüşelim, yedi kişi toplayın halı saha maçı yapalım.

Devre arası yeter arif olana...

İşimizin en motive edici tarafı kazanmak için size kazandırmak zorunda oluşumuzdur (halı saha maçları hariç). Evet size marka kazandırmak zorundayız, para kazandırmak zorundayız ama kaybedilmiş zamanı asla kazandıramayız.

Misyonumuz

Reklam ve tanıtım sektöründe hizmet sunduğumuz iş ortaklarımızın bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek, mevcut pazar yapısı ve rekabet ortamını inceleyerek farklılaşmayı sağlamak, iş ortaklarıyla uzun beraberliklere imza atmak.

Vizyonumuz

Pratik ve yaratıcı çözümler üretmek

Zamanında ve ekonomik hizmet vermek

Kalitede sürekliliği sağlamak

Değerlerimiz

Her konuda kesin bir dürüstlük ve bütünlük ile hareket etmek. 

Müşterilerimizi, yenilikçi teknolojiler,  üstün kalite, değer ve hizmetle memnun etmek 

Yatırımcılara, devamlı kaliteli büyüme ile ciddi getiriler sağlamak. 

Sosyal ve fiziksel çevremize saygılı olmak  

Çalışanlarımızın farklı yeteneklerini ve liderlik yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek.


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Tescil

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Kalite Belgelendirme

iso 9001, iso 2200

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız