Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım. 

Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunucularımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.

Web tasarımı, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim. 

Web sitesi tasarımı sizi yeni müşterilerle buluşturur.

Henüz bir web siteniz yoksa, işletmenizin bir kolu eksik demektir. Yapacağımız tasarımlarla internette daha fazla yer edinecek, daha fazla kişiye ulaşacaksınız. Yapacağımız profesyonel çalışma, işletmenizin prestijine katkıda bulunacak ve yeni pazarlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

KASTAMONU REKLAM olarak tasarım konusunda köklü bir geçmişe sahibiz ve bu tecrübemizle sizi en iyi yere taşıyacak bir tasarımı oluşturmaya hazırız. Hızlı açılan, arama motoru kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı, Güncel kodlama teknolojilerini kullanarak hazırladığımız tasarımlar internette hızla yükselir ve işletmenize katkı sağlar.

Ayrıca tasarım yaptıktan sonra da uzun yıllar destek vermeye devam ederiz. Gerek güncellemeler, gerekse ilave çalışmaların çoğunu hızlıca yapar ve sitenizin güncel kalmasını sağlarız.

Fotoğraf çekiminden, metin yazarlığına kadar...

Web tasarımınızın oluşturulmasında elinizde yeterince veri yoksa, vereceğiniz özet kurumsal ve ürün bilgilerine bağlı olarak gerekli belge ve dökümanları oluşturmaya hazırız. Daha çok belge ve bilgi, daha çok görünürlük ve bu da daha çok satış demektir. 

Web tasarımında dikkat ettiğimiz kriterler

  • Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, takılmadan gezinebilmesi ve  sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi
  • Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera, tablet ve cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışması
  • Son kodlama teknolojileriyle ile hızlı yüklenen sayfalar (bir araştırmaya göre kullanıcılar bir sayfanın açılmasını 10 sn'den daha fazla beklememektedir)
  • Web tasarımı yaptığımız sitenin arama motorlarına uygun olması. Arama motorları mantığına uygun web tasarımı, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak, bu da daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.

Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web site tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 15 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yer almanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

Web sitesi fiyatları

Web sitesi fiyatları oldukça değişkendir. Çok farklı fiyatlarla karşılaşmanız sizleri yanıltmasın. Çoğu amatör düzeyde yapılan ve profesyonel olmayan ucuz fiyatlı web siteleri, şirketinizin prestijine zarar verir ve kısa bir süre içinde web sitenizi yenilemek zorunda bırakabilir. 1997 kuruluşlu firmamız KASTAMONU REKLAM, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü, en iyi tasarımla birleştirir. Yapacağımız web sitesini yıllarca kullanmaya devam edersiniz. Web sitesi fiyatlarımıza ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Uzman kadro ile web tasarımı

Web tasarımı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız tasarımlar referanslar bölümünde ulaşacağınız firmalarımızın  tarafından beğenilir. Bu nedenle çalıştığımız firmalarla yıllarca çalışmaya devam ederiz. Güncel web teknolojilerini yakından takip ediyor ve bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. Bu durum piyasada güvenilir bir kuruluş olarak azami çaba sarfediyoruz.  Amatör kişi ve kurumların yarattığı bilgi kirliliğinin yok etmeye çalışıyoruz. Müşteri kaybetmeyi göze alarak sizi doğru bilgilendiriyoruz. 

Bilgi ve tecrübemizi geleceğe aktarıyoruz.

Web sitesi tasarımı konusunda uzmanız. Web sitesi oluştururken gerekli olan tüm teknik ve sanatsal bilgiye sahibiz. Ve bu bilgi ve tecrübemizi her yıl düzenli olarak işletmemize aldığımız stajyer öğrencilerimize aktarıyoruz. 

Köklü grafik tasarım tecrübemizle sadece web sitesi tasarımı değil, katalog-broşür tasarımları, dosya tasarımları, dergi ve bülten tasarımlarıyla diğer kurumsal kimlik çalışmalarını da bir arada yürütebiliriz. Tüm tasarım işlerinizin aynı ekip tarafından yapılması ve bir arada yürütülmesi, kurumsal kimliğinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacak, tanıtım maliyetlerinizi düşürecektir.


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Tescil

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Kalite Belgelendirme

iso 9001, iso 2200

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız