Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Web sitesi tasarımı oldukça zahmetli zaman ve emek isteyen bir çalışmadır. Web sitesi tasarımı için tercih edilecek firma ve tercih edilecek dilde çok önemlidir. Dilden kastımız yazılımda kullanılacak teknolojidir. Günümüzde geçerli olan ve kararlı çalışan yazılım dili asp veritabanıyla kodlamadır. Firma tercih ederken de mutlaka referansları incelenmeli kurumsal web sitesi tasarımları var mı yok mu bakılmalıdır. 

Web sitesi tasarımı kişilerin internetten öğrendikleri derme çatma bilgilerle yapılabilecek hatta öğrencilerin ders arasında verebilecekleri bir hizmet hiç değildir. O halde nasıl bir firmayla çalışmalı? Öncelikle bu soruya cevap vermeden dilerseniz derme çatma bir web sitesinin ve kurumsal firmalar dışında birine web sitesi yaptırmanın zararlarından bahsedelim. Öncelikle web sitesi devamlılığı olan bir çalışmadır. Domainler (isim) genellikle yıllık tescillenir ve her yıl yenilenmesi gerekir. Bir öğrenciye web sitesi yaptırdığınızda öğrenci kendi adına domaini tescil edecektir okulu devam ettiği sürece belki yıllık yenilemesini de yapacaktır ancak okulu bitip gittiğinde hatta telefonunu değiştirdiğinde artık o kişiye ulaşma şanşınız yoktur! Peki ne olacak bu kadar emek para boşa mı gidecek? Evet. Ne yazık ki evet. Domain sahibi dışında kimse adresin üzerinde söz sahibi değildir. Yenileme yönlendirme vs hiçbir işlemi yapamazsınız. Artık sıfırdan başlayabilir daha profesyonel bir anlayışa sahip bir firmayla çalışabilir, bu tür riskleri sıfıra indirebilirsiniz.

Bir diğer en sık karşılaştığımız sorunda web sitesi tasarımı yaptırılacak kişi sadece bu işi yapmıyorsa öğrenci öğretmen ya da başka bir yerde maaşlı çalışan biriyse işiniz uzadıkça uzayacaktır. Aylar geçsede bitmeyen sitelerle karşılaşabiliyoruz. Bittiği iddia edilen sitelerin ise çok büyük eksiklerle teslim edildiği durumlar oluyor ne yazkı ki.

Web sitesi tasarımı yaptırırken karşınızda ki firma olmalı, vergi levhası olmalı, her aradığınızda ya da mail attığınızda ulaşabilmelisiniz. KASTAMONU REKLAM olarak web sitesi tasarımında 10 yıllık tecrübemizle kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınızı en hızlı ve ekonomik olarak çözüyoruz. 0366 22 22 118 nolu telefonumuza bi çağrı bırakmanız yeterli, sizi arayıp web sitesi tasarımı işinizi hemen yapmaya başlıyoruz. Dilerseniz kafanızda ki soruları info@kastamonureklam.com.tr adresine mail atarak cevap alabilirsiniz.


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Tescil

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Kalite Belgelendirme

iso 9001, iso 2200

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız